NASZ SALON


Nasz z salon znajduje się w centrum Rzeszowa, w którym po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji sesji można zanurzyć się w świecie gier i doświadczeń wirtualnej rzeczywistości. Salon, oferuje doznania z jakimi zdecydowana większość osób nie miała jeszcze do czynienia. Podkreślamy, że na razie salon jest otwierany jedynie na żądanie po wcześniejszym zarezerwowaniu sesji.

W lokalu posiadamy dwa stanowiska gry, które pozwalają grać jednocześnie dwóm osobom. Nie mniej jednak jesteśmy w stanie obsługiwać cztero-sześcioosobowe grupki osób. Dzięki wygodnej kanapie i monitorom skierowanym do widzów, nawet osoby czekające na swoją kolej nie mogą narzekać na nudę.

Każde stanowisko zostało przygotowane tak, by gracz nie był skrępowany ścianami i pobliskimi przedmiotami. Jest wystarczająco dużo miejsca by każdy mógł się wczuć w grę chodząc po swoim obszarze, robiąc uniki i wymachując rękami.

Dzięki odpowiednio przygotowanemu systemowi okablowania, które jest prowadzone z sufitu, a nie podłogi - kable nie przeszkadzają graczom podczas gry.

Obsługa jest cały czas obecna podczas sesji gry, udzielając instrukcji i wskazówek przez mikrofon wprost do słuchwaek graczy. Dodatkowo obsługa cały czas obserwuje przebieg gry dbając o należyte bezpieczeństwo zarówno dla samych graczy, jak i widzów, oraz oczywiście o odpowiedni poziom rozrywki :)